Telefon : 0533 618 18 19

DALGIÇ ÇADIR & BRANDA

Hakkımızda
DALGIÇ ÇADIR & BRANDA

DALGIÇ ÇADIR & BRANDA

Şehrimizin ilklerinden olan Dalgıç Çadır çok uzun yıllar hizmet vermiş ve Antalyadaki sayısız işyeri ve otele çözümler üretmiştir. Yerli ve ithal kumaş seçenelerimiz ile atölyemizde sürekli değer üretmekteyiz. Yıllardan beri gelen işimize sadakat ile bağlanmamızın bizlere kazandırdığı çok şey var. Bir çok alanda yenilikçi çözümlerimizi üretebilmemizin arkasında bu yılların vermiş olduğu birikim bulunmakta.

Sektörde 1992 yılından bu yana bulunuyoruz. Onlarca kişi yada kurum bizim mesleğimizi icra etmeye çalıştı ancak çok azı başarılı olabildi. Çok özel bir sektörde çok özel bir mesleği icra etmekteyiz. Bizim için mutlak öncelik yaptığımız işin kalitesi ve müşterilerimizin memnuniyeti.

Yaptığımız tüm işlerde ihtiyacı tam olarak karşılayabilme ve olabilecek en düşük fiyatlarda en yüksek verimleri sağlama amaçlıyız. Düşük fiyat için asla malzemeden yada kaliteden çalmadık ve kimseyi mağdur etmedik. Size en uygun fonksiyonel çözümleri bulabilmemiz ve sizin açık yada kapalı alanlarınıza değer katabilmemiz için lütfen bizimle irtibata geçmekten çekinmeyiniz.

whatsapp